Domů Architektura světa Malé domy

Malé domy

Malé domy prokazují, že je určitá krása při hledání řešení s nízkým dopadem pro vás a vaši rodinu. Větší není vždy lepší. Fanoušci malé stylu bydlení říkají: když chcete zjednodušit svůj život a žít v „malých domech“, znamená to velké úspory a zlepšení celkové kvality svého života, a doopravdy to je možné.

Malý cestovní mikrodům

a

To mikrodům je vybudovaný z recyklovaného materiálu. Kuriózní dům vypadá jako domeček.  Bylo by asi těžké nechat se inspirovat tímto domem na bydlení v domě.

Dům balancuje na skále

a

Tento dům byl sedí na skále v Srbsku za více než 45 let. I když to nemusí být ideální místo k životu, je to ideální místo odpočinku pro plavce na jezeře, kteří potřebují místo k odpočinku a k pohodlně.

Casa do Penedo

a

Nachází se v Pittoresque Fafe hoře, je to kamenný dům. Je postavený mezi čtyřmi velkými balvany, to rustikální domov je také vybaven bazénem.

Dům na kolech

a

Macy Miller je architekt z Idaha, který chtěl mít vlastní malý dům, ale nenáviděl  hypotéky. Dva roky, Macy pracoval láskyplně na tomto domově, který je také naprosto přenosný.

Domácí dům

a

Po 6 týdnech neúnavné práce si Steve Areen postavil sám tento domů snů v Thajsku. K domu patří prostor na lenošení, houpací síť, osobní rybník, a všechno uvnitř kopule je vyrobené z přírodních materiálů.

Plovoucí dům

a

Architekt Dymitr Malxew navrhl tento plovoucí dům. Uklidňující mobilní dům se nachází na vrcholu plovoucí platformy, která umožňuje, aby zůstala nad vodou, a také nabízí krásný výhled na okolí.

Stromový dům, Japonsko

a

Stromový dům je navržený architektem Terunobu Fujimori. Fantastocký dům spočívá v Hokuto City, v Japonsku.

Hobbit dům

a

Fotograf Simon Dale předeělal pozemek u lese na hobbit dům. Dům se může pochlubit řadou ekologických vlastností, mezi které patří: odpadové dřevo na podlahy, vápenné omítky (namísto cementu) na stěnách, balíky slámy na suché kamenné zdi, kompostovatelné WC, solární panely pro napájení a dodávky vody získané blízkého pramene.

Dům z kontejnerů v lese

a

To dům nemusí vypadat jako smetí halda zvenčí, ale interiér domu jen dokazuje, jak moderní recyklovaný dům může být. Interiér je úžasný …

Moderní dům

a

a

Minidům je inovativní a udržitelnou alternativu k tradičnímu bydlení. Je postaven mimo zástavbu, což znamená, že toto stavba nemá vliv na okolní životní prostředí.

Domácí micro bydlení

a

Konstrukce je výhradně z recyklovaných materiálů. Tyto karavany kombinují udržitelnosti, komfort a přemístitelnost.

Mini patrový dům

a

Tento menší dům pro průměrnou domácnost je mnohem šetrný k životnímu prostředí. Nabízí možnost bydlení ve vícepodlažní domě.

Moderní mikrodům

a

Tento mikrodům sedí na chůdách, 12 stop od země od centra Los Angeles.

Transformace A-hrázděný dům

a

Tento rekreační dům je možné přestavět pro víkendový pobyt v lese.

Kompaktní dům s podkrovím

a

Dům je obklopen 52 akrů lesů a hor. Tato chata v lese slouží jako dokonalý únik z každodenního života.

Dům v japonském stylu

a

Brian Schulz postavil tento útulný srub na základě tradiční japonské architektury s využitím místních materiálů.

Modulární micro dům

a

a

Velká okna nabízejí úžasný výhled na okolní krajinu, a také udržují v zimě teplo.

Mikro dům s oblouhou nad hlavou

a

I když to vypadá jako skleník, tento pobřežní domov v Kalifornii, byl postavený Mickey Muennig. Dům má snímatelné okno, které pomáhá udržet v místnosti pohodu.

Pohádkový dům

a

Dan Pauly, z Elk River, Minnesota, tvoří domy, které vypadají, jako by patřili do kouzelného lesa.

Mobilní srub

a

Tento mobilní srub se nachází ve městě Hilversum v Nizozemsku. Snadno se dá minout zvenčí. Interiér představuje minimalistický a umělecký design, který je protikladem hrubé přírody.

Modulárně přenosné domy

a

U modulárních přenosných domů si můžete si vybrat jak vypadají, množství prostoru a ještě více. Jsou plně přenosné.

Dům u obilného sily

a

Tyto energeticky úsporné alternativní domovy v průměru poskytují 1500 až 2000 čtverečních stop prostor k bydlení. Někteří lidé z těchto sil na skladování obilí vytvořit obytná sídla.

Residence v Mezi stromy

a

Řada obytných prostorů, se proplétají kolem tyčící se stromů u Yonago City, v Japonsko. Multi-pokojový dům je připojen přes krátké průchody a je obklopen krásou přírody.

Rozšířený dům

a

Tyto krásné domy jsou postaveny na kolech, a jsou ideální pro rekreační použití.

Solární dům

a

Jedná se o solární dům postavený z obnovitelných materiálů pro skupiny žít energeticky efektivní životní styl. Solární články lemují exteriér obytného prostoru, který slouží i jako solární energii pohlcující panely a externí střechu nad strukturou.

Moderní dům

a

a

Moderní dům na kolech.

Vertikální eco dům

a

Tento prostorný úsporný japonský domů je nejen dostatečně levný, má mnohem menší ekologické nároky ve srovnání s tradičními domy.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář