Domů Zahrada Zahradní domek

Zahradní domek

Kdybyste chtěli vytvořit hádanku na zahradní domek, jak byste ji postavili?Možná by začínala slovy – stojí na konci zahrady a cítí se někdy sám. Zahradní domek se dostává do centra pozornosti především v létě, kdy majitelem nemovitosti ochotně nahrazuje obývák.

Ateliérová nálada

Zatímco někomu slouží jako spolehlivý úložný prostor na zahradní náčiní, jiný v zahradním domku může vidět ještě další potenciál. Tento malý a nejednou nenápadný objekt můžete transformovat na komorní ateliér nebo atraktivní pracovnu. Tvůrčí typy ocení soukromí, při výhodném situování domku izolovanost od sousedů a zejména přirozené denní světlo.

Platí něco za něco

Pokud vás omrzí pobyt v interiéru a žádá se vám volné chvíle trávit v zahradě u Bohumilem činnosti, měli jste odkráčet na konec zahrady. O zahradní domek, bez ohledu na to, na co je určen, je třeba pravidelně pečovat. Zatuchlý vzduch má daleko od navození pohodlí.Během horkých dní se může zahradní domek stát útočištěm před pálícími slunečními paprsky.

Materiál, okna a vzhled

Domeček z dřeva s originálními prvky rozkošně zútulní zahradu. Stavba z cihel vydrží sice více, ale třeba zapracovat na jejím vzhledu, aby zapadla do prostředí zahrady.Střechu můžete nechat rovnou nebo ji pokryjete taškami.Větší okna vizuálně provzdušní vnitřek. Alespoň se vás uvnitř nezmocní pocity, že se nacházíte v garsonce.

Vstup do říše fantazie

Neutrální paleta barev ideální zapadne do přírodní scenérie. Volba zařízení domku záleží od vás. Křeslo, stůl a pár židlí vždy obstojí. Z minidomečku budou mít radost i vaše děti, které ho budou během velkých prázdnin častovat četnými návštěvami. Vypadá to tak, že na tomto místě se vstupuje do říše fantazie. Tato možnost rovněž platí pro malé i dospělé.

fotogalerie_29

Žádné komentáře

Napsat komentář