Domů Interiér Kuchyně Kuchyňské zástěny

Kuchyňské zástěny

Možná teprve spoříte na dokonalou kuchyňskou linku s pěknou zástěnou. Zatímco bude prasátko plné, můžete si kuchyň zkrášlit milými improvizacemi.

V pronájmu není snadné zařídit si útulné bydlení podle svých představ. Nájemníci nemohou dělat velké zásahy – a investovat do drahého vybavení také nedává smysl. To však neznamená, že není jiné řešení. Zde je pár inspirací, jak se vynalézt is malým rozpočtem – a tak, aby se změna dala při stahování poměrně snadno odstranit.

Nálepky

Na rozdíl od opravdových, keramických, nalepovací obkladačky nevydrží věčnost. No pokud v pronájmu plánujete bydlet jen nějaký čas, udělají svou službu.

Deska s dlaždicemi

Zajímavý nápad měla i nájemnice malého bytu, která na dovolené ve Španělsku objevila hezké dlaždice. Koupila si pár kusů, nalepila je na tenkou překližku – a postavila za sporák. Tak ochrání stěnu před prskajícím olejem – a desku může později přeměnit na podnos.

Odolná barva

Voděodolná barva je finančně nenáročná – a prodává se v široké paletě odstínů. Originálním nápadem je použít tabulovou barvu – nebo barvu pokreslit geometrickými tvary tak, aby připomínala designové obkladačky.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář