Domů Zahrada Samozavlažovací květináče Lechuza

Samozavlažovací květináče Lechuza

Představujeme Vám samozavlažovací květináče značky Lechuza. Na první pohled zaujmou kvalitním provedením a moderním designem. To nejzajímavější však skrývají uvnitř.

Na rozdíl od běžných květináčů, květináče Lechuza stačí zalévat jen jednou za 3-12 týdnů. Interval zálivky závisí na velikosti květináče, typu rostliny a konkrétního stanoviště. Pro rostliny všech velikostí, do interiéru i exteriéru.

Sázení do květináče zn. Lechuza má svá specifika. Rostlina se sází vždy nad Lechuza substrát a oddělené dno květináče tvořící zásobník vody. Vlhkost je vedena ze zásobníku přes tento speciální substrát až ke kořenovému balu rostliny, která si podle svých potřeb sama určí množství odebrané vláhy. O stavu vody v zásobníku informuje hladinoměr. Substrát a všechny komponenty samozavlažovacího systému jsou součástí balení.

Vyberte si ze široké nabídky kolekce Lechuza Premium s vysokolesklým nebo metalickým lakovaným povrchem, případně z řady Lechuza Trend – matný povrch Color nebo ratanový povrch Cottage. Díky špičkové technologii vyhotovení vás budou těšit mnoho let. Rovněž i vaše rostliny.

Žádné komentáře

Napsat komentář