Domů Interiér Koupelny Radiátory a elektrické sušáky v koupelně

Radiátory a elektrické sušáky v koupelně

Radiátory PMH se řadí mezi exkluzivní značky, nabízí eleganci, nápaditý design a nejvyšší kvalitu.

Radiátory lze připojit na elektřinu, centrální vytápění či kombinovaně. Dále jsou v nabídce i elektrické sušáky vyhřívané topným kabelem uvnitř – „suchá báze“. Radiátory jsou dostupné v mnoha rozměrech a barevných provedeních. V nabídce najdete i příslušenství k radiátorům v podobě háčků, držadel, ale i ventilů a topných tyčí.

Venus, Fenix – elektrické sušáky jsou velmi praktické a flexibilní, vyrobené z leštěné nerezové oceli. Otočné ramena se postarali o minimalistický vzhled. Lze je otočit o 180 °, což dovoluje snadno zavěsit ručníky. Tyto elektrické sušáky ohřívá topný kabel uvnitř. Vypínač se nachází na jejich spodní straně. Zákazník má na výběr skryté elektrické připojení nebo připojení pomocí kabelu.

 Radiátor Retro

Designový radiátor Retro je tvarově netradiční model s možností připojit ho na elektrické či centrální vytápění, nebo kombinovaně. Skládá se ze samotného žebříkového radiátoru a elegantního krytu ukotveného pomocí magnetů. Obě části radiátoru mají stejné barevné provedení. Kryt radiátoru Retro lze kdykoliv odmontovat a udělat potřebnou kontrolu i údržbu. Na výběr je strukturovaná povrchová úprava červená, černá, bílá, písková a béžová. Strukturovaný povrch je nenáročný na údržbu.

Radiátor Kronos

Facelift radiátoru Kronos zvýraznil jeho eleganci. Přibyla okrasná středová lišta s eloxovanou úpravou. Lištu je možné v případě potřeby jednoduše demontovat.

Radiátor Theia

Radiátor Theia je velmi oblíbený díky svému vzhledu, který vnese dotek elegance a luxusu do každé koupelny. Důmyslně navržená konstrukce radiátoru umožňuje snadné zavěšení ručníků zboku nebo na háčky umístěné na 2 vertikálních trubkách. Radiátor má připojovací rozteč 100 mm a rozměry 500 × 940, 500 × 1 540 mm. Lze využít napojení na centrální vytápění, nebo připojení na elektřinu, nebo to řešit kombinovaně. Je dostupný v několika barevných provedeních a v chromové verzi. Lze vyrobit i otočený variant.

Topná tyč – PMH-HT2

Elektrické topné těleso s termostatem umožňujícím nastavení teploty v rozmezí 30 – 60 ° C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny. Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. Dvouhodinové nastavení maximálního výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení (+ 2h BACK) nebo s automatickým vypnutím (2h OFF). Termostat lze otáčet o 320 ° C (jednodušší montáž).

Žádné komentáře

Napsat komentář