Domů Doporučujeme Nejlepší termoska na jídlo pro rok 2022

Nejlepší termoska na jídlo pro rok 2022

Ať už jedete ven autem, do práce nebo posíláte své ratolesti do školy, přibalení svačiny nebo jídla je vždy nejlepší způsob, jak přežít den. A termoska na jídlo je perfektní způsob, jak zajistit, aby si jídlo udrželo svou teplotu.

Když jste stále na cestách, je snadné si zvyknout zastavit se na rychlou svačinu, ale závislost na rychlém občerstvení Vás může stát další kalorie i peníze. Vzít si z domu do školy, do práce nebo na výlet doma připravené jídlo je se správnou termoskou hračka. Skladování hotových jídel při pokojové teplotě po delší dobu podporuje rozvoj bakterií. Proto je spolehlivá termoska na jídlo naprostou nezbytností.

Abychom Vám pomohli najít tu správnou pro vaše přání, prozkoumali jsme a zrecenzovali nejlepší termosky na jídlo pro uchovávání hotových jídel nebo zbytků, stejně jako pochoutek, které můžete přidat do krabičky na oběd pro Vaše dítě. Zkoumali jsme, jak dlouho dokáží naše nejlepší výběry udržet jídlo teplé a nápoje studené pro celou domácnost.

Co jsme posuzovali

Velikost a kapacita

Velikost a kapacita termosky určuje, k čemu ji můžete použít. Většina termosek pro dospělé má obvykle kolem 450g, zatímco termosky pro děti jsou o něco menší. Větší kapacita znamená více obsahu, který si můžete vychutnat. Vybrali jsme o něco větší (ale ne těžší) termosky různých velikostí pro lepší izolaci.

Udržování teploty

Vybrali jsme dvoustěnné termosky, protože lépe udržují teplo. Některé mají další povlaky, které zlepšují izolaci. Protože jsou dnešní termosky vyrobeny z nerezové oceli, nehrozí, že by se jejich vnitřní stěny při náhodném pádu roztříštily. Hledali jsme termosky, které by udržely jídlo teplé až pět hodin.

Hmotnost/přenosnost

Termosky na jídlo jsou obvykle kratší a širší než termosky na nápoje. To také umožňuje obsah, například dušené maso, do nádoby nalít a pak z ní jíst. Nikdo však nechce s sebou nosit termosku, která je příliš objemná nebo těžká. Vybrali jsme pouze kompaktní termosky, protože přenosné termosky jsou stylové i funkční.

Cenová výhodnost

Termosky bývají relativně cenově dostupné. Vzhledem k tomu, jak často budete tyto nádoby používat, vyplatí se utratit trochu více peněz za kvalitu a odolnost. Mohou existovat štítky nebo specifické příslušenství, ale všechny používají stejnou nerezovou ocel a vakuově uzavřené uspořádání.

Teď je ten správný čas nakoupit nejvýhodněji vše, co potřebujete a získat 20% slevu.

Týden s TESCOMOU běží v  internetovém obchodě.

Žádné komentáře

Napsat komentář