Domů Interiér Koupelny Obložte vanu panelem, je to rychlejší než obezdívka

Obložte vanu panelem, je to rychlejší než obezdívka

Krycí panely na vany jsou rychlejší řešení než obezdívka. Jsou elegantní, designové, nabízejí vizuálně čisté řešení a bez spár. A montáž probíhá suchou cestou.

Podle barvy, dekoru či povrchu jejich přizpůsobte vzhledu koupelny. Co se materiálu týče, nejčastěji se setkáte s akrylátem a dřevem. Místo za panelem lze dokonce využít jako odkládací plocha pro čisticí prostředky, ale pozor, panel tomu musí být přizpůsoben. Vyráběné jsou přímo na rozměry a tvary van, nebo na míru ke konkrétní vaně, dokonce i k obloukovým či samostatně stojícím.

Přednosti krycího panelu

Montáž je rychlá a bez mokrých procesů. Jejich největší přednost je, že stejně jako rychle se osadí, tak se i v případě potřeby jednoduše demontují. Bez problémů se dostanete k sifonu nebo vyměníte vanu. Vhodný je především pro masážní vany, aby se usnadnil přístup k motorkem v případě servisní kontroly nebo poruchy.

Montáž panelu

Jak se montuje hotový zakoupen panel? Vana se osadí do roviny na výškově nastavitelné nožičky. K tělesu vany se připevní závitové tyče. Pod okrajem vany z vnější strany jsou úchyty, něco na styl kolíčků na prádlo, a do nich se panel zachytí. Aby lépe držel, může se ještě boční hrana přilepit ke stěně.

Žádné komentáře

Napsat komentář