Domů Byt Sítka do pisoárů FREPRO provoní pánské záchody

Sítka do pisoárů FREPRO provoní pánské záchody

Možná to znáte i vy. Přijdete na pánské toalety, a místo příjemného aroma ucítíte štiplavý pach. Pokud jste provozovatelem veřejných toalet, restaurace nebo jiného zařízení, není zápach dobrá vizitka. Někdo má ale pisoár i doma a touží na WC po svěžesti. Řešení je jednodušší, než si myslíte: položte do pisoáru vonné sítko, které provoní každou koupelnu a toaletu!

Barevná sítka do pisoárů FREPRO

Americká společnost Fresh Products vyrábí ekologická elastická sítka do pisoárů a roztřídila je do tří kategorií: Wave, Wave 2 a Wave 3D. Položte je do pánských mušlí a nechejte je kouzlit. Nejen že uvolňují vonné esence, ale zároveň zamezují ucpání kanálových cest. Kulatá sítka jsou kompatibilní se všemi typy pisoárů a slouží svému účelu po dobu 30 dní. Ze široké nabídky barev a vůní si vyberou dámy i pánové.

Vlna svěžesti se sítky Wave

Pánská WC si zaslouží tu nejlepší péči. A nezáleží na tom, že se jich muži nedotýkají ani na ně nesedají. Vonná sítka FREPRO Wave můžete umístit do běžných pisoárů a eliminovat zápach. Se sítky během okamžiku odstraníte nežádoucí pachy a mušle zůstanou čisté pro každého návštěvníka toalet. V sítku se nacházejí malé otvory, přes které zkontrolujete čistotu pisoáru. Díky kulatému tvaru a elastickému materiálu se sítko přizpůsobí každé mušli. Po umístění sítek se prostor naplní aroma levandule, grapefruitu, jablka, zimolezu, melounu, manga, citrusů či květů.

Sítka Wave 2 prostoupí místnost vonnými esencemi

Sítka do mušlí FREPRO Wave 2 jsou odlišná v tom, že je zakoupíte po dvou kusech a delší bodlinky zvyšují bezpečí proti rozstřikování moči. Tato sítka obsahují více vonných esencí a zahalí prostor do výrazného, přesto nevtíravého aroma. Navíc dokážou upozornit indikátorem na to, že je zapotřebí vyměnit sítko za nové. I tato sítka zabraňují znečištění odtokových cest a návratu moči zpět do mušle. Zároveň zachytí žvýkačky a nedopalky. Neutralizujte pachy vůní citrusů, jablka, manga, kiwi nebo levandule a udržte toalety hygienicky čisté.

Originální sítka do pisoárů Wave 3D

Žhavou novinkou na českém trhu jsou sítka do pánských WC FREPRO Wave 3D. Prodávají se po dvou kusech a po dobu jednoho měsíce provoní každý pisoár. Na rozdíl od předešlých dvou kolekcí mají jehličky po obou stranách a moč se nedostane mimo mušli ani nepotřísní muže. Je úplně jedno, jakou stranou je položíte do pisoárů. Zlikvidují pach zničením bakterií a vnesou do interiéru neotřelou vůni. Pořídit si můžete až 8 ovocných a květinových vůní. Sítka se stanou designovým skvostem a zkrátí čas úklidu mušlí na polovinu. 

Neváhejte a vyzkoušejte sítka do pánských WC FREPRO, která uvolňují vůni 30 dnů. Ručíme vám za to, že se k nim budete stále vracet!

 

Více na: www.eshop-frepro.cz

Žádné komentáře

Napsat komentář