Domů Interiér Užijte si svůj volný čas lépe

Užijte si svůj volný čas lépe

Máloco by padlo po náročném pracovním dni lépe, než vrátit se do bytu, ve kterém by bylo by navařeno, uklizeno, opratě a ožehlené. Horních deset tisíc na to má své lidi. My ostatní bychom přivítali, kdyby za nás všechny domácí práce udělali automatické spotřebiče. Myčka nádobí, automatická pračka, zda sušička jsou dnes již běžnou součástí našich domácnosti. V posledních letech se k nim přidaly stále populárnější robotické vysavače.

Obrovský technologický krok vpřed udělal svou novinkou – robotickým vysavačem SCOUT RX2 – německý výrobce Miele. Nový robot díky nejmodernějším technologiím posunul možnosti automatického vysávání na vyšší úroveň av malém těle ukrývá pozoruhodné množství inovací. Navíc – vychytal dosavadní neduhy běžných robotických vysavačů. 

Dokonalá výbava s intuitivním ovládáním 

Robotický vysavač SCOUT RX2 si bez problémů poradí s nečistotami na koberci či tvrdé podlaze. Snadno se dostane přes kabely, zvýšené koberce a nezastaví ho ani prahy. 

Jeho obrovskou výhodou jsou i rozměry: šance, že se 10-centimetrů vysoký – nebo spíše nízký – vysavač zasekne pod nižším nábytkem, je minimální. S přehledem se vejde i na relativně nedostupné místa. 

Časy, kdy se vysavač náhodně hýbal po místnosti, jsou dávno pryč. Miele Scout RX2 si místnost nejprve sám zmapuje, zaeviduje překážky, a zároveň automaticky vyhodnotí nejefektivnější způsob vysávání. Dvě přední kamery a 3D smart navigace mu umožňují rozpoznávat předměty, díky čemuž se vyhne možným kolizím.   

Mobilní aplikace s pohledem domů

Dvě přední kamery dávají každému nadšenci moderních technologií možnost podívat se domů prostřednictvím aplikace v telefonu. Na cestách či v kanceláři můžete kdykoliv zkontrolovat, jak Scout RX2 pracuje. Průběh vysávání sledujete v reálném čase z perspektivy přístroje a pomocí tlačítek ho navigujete do vámi požadovaného směru. Přenos obrazu je kvůli bezpečnosti šifrovaný. 

Mobilní aplikace Scout RX2 poskytuje několik dalších možností: pomocí mapy můžete proces vysávání kdykoliv zkontrolovat nebo naprogramovat začátek vysávání na pravidelný čas a den. 

Dlouhá životnost baterie

Výhodou domácího pomocníka je také dlouhá výdrž baterie. Díky výkonnému lithium-iontovému akumulátoru dokáže robot Scout RX2 vysávat na jedno použití až 120 minut, přičemž je schopen vyčistit plochu o rozloze až 150 m 2 . 

Miele iv tomto případě přichází s jedinečnou technologií: akumulátor přístroje Scout RX2 má až třikrát delší životnost než akumulátory jiných přístrojů aktuálně dostupných na trhu.

Splňuje ty nejvyšší hygienické požadavky

Filtr AirClean Plus zachytí i ty nejjemnější prachové částice – čistotou ovzduší si mohou být jisti i ti nejcitlivější členové domácnosti. Vysavač disponuje několika čisticími režimy. Po dokonalém vyčištění celé plochy tak může v režimu auto po přepnutí vyčistit rohy, fleky pod stolem či psí chlupy. 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář