Domů Interiér Koupelny Investice do koupelny

Investice do koupelny

Pokud nemáte dostatečný rozpočet na předělávku koupelny, ale přece by se hodilo ji zrekonstruovat, investujte do této věci. Budete mít pocit, že se koupete v hotelu.

Přírodní detaily

Ano, řeč je o mramorové vaně a my vám nyní ukážeme, jak si ji můžete zapasovat právě do stylu vaší koupelny. Například, pokud tento masivní kus obklopíte dřevem a rostlinami, získáte skutečně přírodní vzhled.

Surealizumus či minimalismus

Výběr vaší mramorové vany nemusí být jen jemný a nenápadný. Pokud využijete tmavomodré mramorování a na stěnu zavěsíte obrovský zelený kruh, pookřeje každé umělecké srdce. Na druhé straně – pokud máte blíže k minimalismu, zkuste si mramorem pokrýt celou koupelnu. Nejen vana, ale i stěny či podlahu bude zdobit mramor. Vše bude působit jednoduše, čistě a minimalisticky.

Pohrajte si s tvary

Mramor má opravdu mnoho různých podob. Můžete vsadit na přesné geometrické tvary, ale i vytvořit si výraznou šachovnici, může pro vás znamenat lázeňský šach-mat! Pokud do své koupelny nezvolíte jen mramorovou vanu, ale i obrovský, jedinečný a nápaditý lustr, získáte totální glamour akcent, který rozvibruje nejedno ženské srdce.

Žádné komentáře

Napsat komentář