Domů Byt Jaké obklady jsou nejlepší do malé koupelny

Jaké obklady jsou nejlepší do malé koupelny

Nejlepší dlaždice pro vaši koupelnu jsou takové, které odpovídají vašemu stylu, rozpočtu a životnímu stylu. Pokud například rekonstruujete nebo upravujete koupelnu v rodinném domě, porcelánové nebo keramické dlaždice mohou být tou nejlepší volbou kvůli jejich odolnosti a schopnosti odolat vysokému zatížení. Tyto dlaždice také nevyžadují těsnění, a proto jsou neuvěřitelně praktické a snadno se instalují.

Pokud toužíte po něčem dekorativnějším, mozaikový obklad je jistý způsob, jak vdechnout vaší koupelně pocit luxusu, přičemž složité obklady vyvolávají téměř holografickou kvalitu.

Pokud jde o nápady na koupelnové obklady, máte k dispozici nespočet možností, od obkladů složených z vinylu přes sklo, travertin až po linoleum, v rozsáhlém sortimentu Amber si jistě najdete obklad, který si zamilujete.

Jaké barvy dělají malou koupelnu větší?

Zvláštní design a barvy koupelnových obkladů dodají iluzi většího prostoru. Existuje tolik způsobů, jak otevřít svůj prostor, a je to známý designový trik, že bílá a světlé barvy jsou nejlepší možností, jak zvětšit malý prostor. Je to proto, že bílá odráží světlo a vytváří iluzi, že stěny ustupují, takže prostor vypadá a působí prostornějším dojmem. S neutrálním bílým základem pak lze barvu vnést do skříněk, ručníků nebo dekoračních stylingových kusů.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář