Domů Byt Kuchyňské obklady: nejkrásnější tipy

Kuchyňské obklady: nejkrásnější tipy

Jednobarevné dlaždice metra

Monochromatické zdobení je nyní v trendu a lze jej s velkým efektem použít i v kuchyni. Této elegantní černé kuchyni dodalo působivost sladění matných kuchyňských obkladů s černými skříňkami. Tmavé kuchyně rozhodně vyvažujte neutrálními tóny a dostatkem denního světla, abyste se vyhnuli tomu, že prostor působí ponuře.

Jemný vzor

Bílé kuchyňské dlaždice jsou bezpečnou variantou, ale není třeba sáhnout po nevýrazném a základním vzhledu. Přidejte jemnou přerušovanou texturu, abyste přidali definici a zajímavost. Tento moderní chevronový vzor také vytváří iluzi širšího prostoru. Mějte na paměti, že většina obkladačů bude účtovat více, aby se vešly dlaždice ve vzoru rybí kosti, kvůli dalším potřebným řezům.

Zemité čtverce

Přiveďte staré čtvercové kuchyňské dlaždice zpět do módy pomocí vylepšení barvy a povrchové úpravy. Tato lesklá zelená zádová deska vypadá organicky a svěže, vydlážděná proti odhalené cihlové zdi, černé pracovní desce a uhlem natřené skříňce.

Nové zářivé efekty

Duhové odlesky zasazené mezi aqua dlaždice vytvářejí záběry hranolového efektu díky této inovativní holografické povrchové úpravě. Každý kus má různé přechody, které vytvářejí variaci mléčných, pastelových tónů, které se mění v závislosti na měnícím se světle a úhlu pohledu. Tato dlažba je odsazená a orámovaná černou spárovací hmotou.

Klasický chevron

Dodejte stěnám své kuchyně hezkou barvu a zajímavý tvar pomocí texturovaných růžových dlaždic metra položených ve vzoru rybí kosti. Toto rozvržení spotřebuje méně dlaždic než sekvence vrstveného zdiva, a tak je to nákladově efektivní způsob, jak vytvořit výjimečný designový prvek, pokud si to chcete vyzkoušet sami.

Zrcadlové dlaždice metra

Pokud je vaše kuchyně na malé straně nebo má velmi málo přirozeného světla, použijte zrcadlové dlaždice jako zadní stěnu. Díky tomu bude místnost vypadat mnohem hlubší a prostornější, než ve skutečnosti je. Zrcadlové dlaždice také odrážejí a maximalizují světlo v prostoru, což také pomůže vaší kuchyni vypadat mnohem jasnější.

Toto všechno a mnohem více najdete na jednom místě, které jsme pro Vás našli. Nechte se inspirovat a vykouzlete si nezaměnitelnou kuchyň.

Žádné komentáře

Napsat komentář