Domů Interiér Koupelny Kompletní zařízení koupelen

Kompletní zařízení koupelen

Firma VALENTINA byla založena v roce 2009 a zastupuje italskou společnost Kodicebagno srl, která vlastní značku Kiama VALENTINA.

Uvedený název nese i naše webová stránka www.kvstore.cz , kde se nachází náš celý sortiment a náš on-line prodej výrobků pro kompletní zařízení koupelen.

V roce 2011 jsme otevřeli nové koupelnové studio pod názvem „Koupelnové studio VALENTINA SK“. Naše centrální sídlo se nachází v Itálii a kapacita našeho hlavního skladu přesahuje více než 10000 paletových míst. Naše síť je prezentována v 5 evropských zemích: Itálie, Slovensko, Česká republika, Německo a Rakousko.

Myšlenka projektu se zrodila z otázky: Jak můžeme zkrátit distribuční řetězec, prodávat přímo spotřebiteli produkt velmi dobré kvality a za přijatelnou cenu?

Naše odpověď je Kiama VALENTINA:

Výrobky mladé a svěží, záruka kvality, výroba prováděna s odbornými a kvalifikovanými italskými řemeslníky, přímí prodej široké veřejnosti prostřednictvím internetu, rychlý servis, výhodné ceny.

VÝROBKY:

Koupelnové nábytky, koupelnové doplňky, sprchové kouty a kabiny, vany, sprchové vaničky, baterie, sanitární keramika, hydraulika, zrcadlové skříňky, umyvadla, WC sedátka, dekorace.

Žádné komentáře

Napsat komentář