Domů Doporučujeme Kuchyně a její návrh

Kuchyně a její návrh

Svěží paleta a otevřený plán oživují tradiční kuchyni

Tmavá a zastaralá kuchyně se stísněným, špatně koncipovaným uspořádáním byla frustrující pro majitele, kteří rádi vaří společně a baví se. Manželé se obrátili na interiérovou designérku a návrhářku kuchyní s žádostí o celkovou proměnu. Představovali si nový, otevřený plán a tradiční estetiku, která by doplnila jejich obydlí v koloniálním stylu z 90. let 20. století, a přesto působilo svěžím a aktuálním dojmem.

Návrhářský tým začal rozsáhlou reorganizací prostoru. Odstranili pony zeď oddělující jídelnu od rodinného pokoje. Přesunuli spotřebiče, vytvořili pracovní zóny, poskytli spoustu úložného a pracovního prostoru a změnili rozvržení, aby vytvořili ústřední bod s digestoří a digestoří uprostřed zadní stěny.

Nová kuchyně plynule přechází do zbytku domova. Nyní je otevřená, s prostorem k jídlu a velkým ostrůvkem pro pracovní prostor. Spojilo to rodinu při přípravě jídla i při jídle.

Aby vytvořili “svěží verzi tradičního“, společně se rozhodli pro tmavé spodní skříňky a krémové svršky v harmonickém a symetrickém uspořádání. Klientům se líbila myšlenka světlé kuchyně, ale chtěli teplejší barvy, ne úplně bílý prostor.“ Ostře bílé křemenné pracovní desky a bílé keramické dlaždice ve výšce stropu dodávají klasické atmosféře, zatímco zlaté a dřevěné akcenty ve vintage vzhledu – od ostrůvkových přívěsků po kování do skříněk a stoliček na pulty – dodávají charakter. Nová dřevěná podlaha v medových odstínech spojuje hlavní obytné prostory.

Žádné komentáře

Napsat komentář