Domů Doporučujeme Nový čtyřpodlažní domov Ruperta Murdocha je v New Yorku a stojí 57...

Nový čtyřpodlažní domov Ruperta Murdocha je v New Yorku a stojí 57 milionů dolarů

Ještě nikdy předtím se v centru New Yorku neprodával žádný byt za tak vysokou cenu. 57,25 milionu dolarů, tedy v přepočtu přes 1 miliardu korun, tolik peněz utratil Rupert Murdoch za nové bydlení přímo v centru velkoměsta. Ne každý si může dovolit bydlet na adrese One Madison Park, E. 23. St, ovšem pokud jste po rozvodu, nevíte co dál a hýříte velkým jměním, tak proč ne. Rupert je mediální magnát a jeho profese si vyžaduje i prestižní bydlení.

2-City-scene

Nové bydlení jistě stojí za to, nachází se v posledních čtyřech podlažích 60-ti patrové budovy a jelikož je ze všech stran prosklená, tak nabízí svým uživatelům překrásný výhled na město ze všech světových stran. Původně se jednalo o dva velké byty, jeden za 50 milionů dolarů a ten druhý za 16,5 milionu dolarů. Oba byty se spárovaly v jeden, byl to výhodný krok, jelikož tak vznikl jeden opravdu veiký byt, který byl dohromady levnější o 9 milionů dolarů.

3-Cityscape

Ruper Murdoch je již v nakupování drahého bydlení zběhlý a rekord v utrácení tak pokořil hned několikrát. Poprvé to bylo v roce 2005, kdy prodal, se svojí manželkou, vilu v ulici Prince Street za, v přepočtu, 500 milionů korun. Hned poté se s manželkou stěhoval do jiného domu, tentokrát do vily na 5. Avenue, za který zaplatil necelých 900 milionů korun.

4-City-Panorama

Nejdražší dům v historii byl v New Yorku prodán na v ulici 57 St, prodával se čtyřpodlažní dům o celkové rozloze více než 3000 metrů čtverečních. Z rušného městského panorama může nabíhat až husí kůže, ovšem pohled to musí být nádherný, stejně krásný jako na interiér bytu, který hraničí s dokonalostí.

5-City-at-dusk

6-City-view

Tato digitální vizualizace zobrazuje design pokoje na One Madison Park. Velká plyšová pohovka, dlouhé točité schodiště a neuvěřitelně vzdušný obývací prostor. Všechny tyto prostory se koupají v přirozeném světle, jelikož je celý byt dokonale prosvětlený od podlahy až ke stropu.

7-Open-plan-home

8-Modern-dining-room-scheme

 

12-Indoor-pool

Žádné komentáře

Napsat komentář