Domů Doporučujeme Industriální styl promítnutý do designu domácnosti

Industriální styl promítnutý do designu domácnosti

Moderní architektura v sobě ukrývá mnoho řešení, mohou to být i nechráněné betonové zdi, ocelové nosníky stropu, skleněná podlaha a mnoho dalších prvků, které se nebál zařadit do svého projektu známý ukrajinský architekt jménem Igor Sirotov. Celý interiér vytváří dokonalé kontrasty, lze v něm nalézt unikátně řešený design židlí, ale na druhou stranu až šokující pohled do prázdna, přes prosklenou zem.

1-Rustic-dining-table

Prošívané jídelní židle již od pohledu lákají k příjemnému posezení. Obývací pokoj byl řešen v otevřeném konceptu, aby splýval s jídelními prostory, se kterými je spojen. Nachází se v nich velký jídelní stůj v rustikálním stylu, který je doplněn masivními a těžkými nohami z oceli. Celá scéna vypadá velmi ostře a v každém vyvolá rozporuplné pocity.

2-Exposed-concrete-walls

Skrze prosklenou podlahu je možné vidět garáž i vinný sklep. Impozantní pohled je umocněn výhledem na garáž a sudy s vínem. Tyto prostory jsou odděleny proužkem zeleně doplněným o dvě čalouněné židle. Prostory jsou tmavé a působí velmi chladně.

3-Glass-floor

Velké a moderní dveře umožní snadný pohyb mezi místnostmi.

4-Contemporary-chairs

Velmi vítanou pomocí těžko stravitelného stylu je pohled na svěží mini zahrádku, kde lze nasávat přírodní energii a užívat si doteky přírodního světla.

5-Industrial-style-living-room

Obývací pokoj je zde rájem pro oči, celý relaxační prostor pro sezení je umístěn do prohloubené jámy, kde se lze usadit na prostorném gauči, ze kterého si lze užívat výhled na zajímavě řešený krb. Ten se nachází hned pod obřím projekčním plátnem. Společně ve spojení s níže položeným sezením může uživatel nabít dojmu, že sedí v pravém kině. Hned na přilehlé stěně je také televize, takže se lze rozhodovat, jestli sledovat plátno či velkou plochou televizi.

6-Glazed-walls

Travnatá plocha se stromky vytváří malebné zákoutí.

7-Industrial-style-home-exterior

8-Gray-sofa

Mezi pohovkami se nachází kávové stolky v podobě pařezů. Televizní prostor lze ukrýt do skládací stěny, která skýtá i malou knihovnu v okolí samotné televize.

9-Oversized-pendant-shade

Půdorys, rozdělený do dvou úrovní, vytváří zajímavé rozvržení nabízející velké množství světla, které protéká prostorem, aniž by mu v cestě bránil objemný nábytek. Přísun světla podporují i velké prosklené dveře, které prostory spojují.

10-Home-library

11-Home-garage

12-Occassional-chairs

16-Contemporary-home-exterior

17-Industrial-style-dining-room

Žádné komentáře

Napsat komentář