Domů Byt Podlahy připomínající kámen

Podlahy připomínající kámen

Kamenina z imitace kamene reprodukuje tóny a žíly přírodního kamene pro dokonalou syntézu mezi estetikou a funkčností. Věrně obnovuje texturu a tvrdost různých kamenů, jako je žula, břidlice a vápno. Díky vysokým standardům kvality a odolnosti se tato keramika přizpůsobí interiéru i exteriéru.

Kolekce keramických podlahových dlaždic s imitací kamene jsou vhodné pro jakoukoliv oblast od vnějšího soukromého domu po módní butik, restauraci nebo veřejná místa s vysokou návštěvností. Možnosti jsou nekonečné, protože kvalita materiálu je zaručena během celého výrobního procesu.

Elegance a třída kamenné podlahy dokáže proměnit jakýkoliv prostor. Pokud chcete vytvořit takový vzhled, ale bez praktických nevýhod přírodního kamene, zvažte investici do vinylové podlahy.

Zde jsou některé značky podlah, které byste měli vzít v úvahu při hledání vysoce kvalitních vinylových podlah s kamenným efektem.

Amtico

Amtico nabízí vinylové podlahy s různými kamennými efekty včetně břidlice, betonu, grafitu, keramiky, mramoru, jílu a uhlí. Díky vynikající povrchové úpravě jsou tyto podlahy vysoce autentické. A co víc, podlahy Amtico jsou extrémně odolné.

Karndean

Karndean kombinuje přirozenou krásu kamene s jedinečnými vzory a vytváří výjimečně stylové a realistické vinylové podlahy s kamenným efektem. Ruční výroba zajišťuje vysoce realistickou reprodukci kamenných efektů do nejmenších detailů. Naše podlahy Karndean jsou dostupné v různých efektech včetně břidlice, travertinu, vápence a mramoru.

Cavalio

Podlahy Cavalio se vyznačují pokročilou fotografickou povrchovou úpravou, která replikuje kamenné vzory s maximální realitou. Tyto podlahy jsou dostupné v zářivých odstínech a dodávají každému prostoru špetku půvabu.

Fusion

Realistické kamenné podlahy Fusion jsou ideální pro obytné a komerční prostory s velkým provozem. Jsou k dispozici v různých studených odstínech vhodných pro tradiční i moderní dekor.

Malmo

Vícevrstvá struktura Malmo se skládá z dekorační vrstvy, díky které se tyto podlahy musí líbit skutečným kamenným podlahám. Tyto podlahy jsou extrémně voděodolné, trvanlivé a snadno se čistí a udržují.

Moduleo

Podlahy Moduleo nesou krásné kamenné detaily, díky kterým vyniknou v jakémkoli prostředí. Realistická textura kamene a detaily zůstanou krásné po dlouhou dobu díky vrstvě Protectonite-PU.

Parador

Kamenné podlahy Parador vytvářejí pod nohama hmatatelný pocit skutečného kamene. Při chůzi po těchto podlahách můžete cítit krásné nerovnosti! Tyto podlahy vypadají a působí skvěle po několik let díky jejich vynikající odolnosti vůči nečistotám a opotřebení.

Polyflor

Polyflor nabízí realistické podlahy s kamenným efektem s polyuretanovou výztuhou. Díky tomu jsou tyto podlahy extrémně odolné proti poškození, což si zachovává jejich brilantní vzhled po dlouhou dobu.

Quick-Step

Vinylové podlahy Quick-Step Livyn mají ochrannou vrstvu, která je chrání před poškozením poškrábáním, skvrnami a vodou. Vysoce autentický povrch podlah připomínající kámen tak zůstane nedotčen několik let.

TLC

TLC kombinuje luxusní pocit kamene s oblíbenými a neobvyklými designovými vzory, aby vznikly podlahy, které se hodí do každého interiéru. Najdete zde řadu kamenných efektů, včetně vápence, břidlice, pískovce, travertinu a keramiky.

Vusta

Vusta nabízí své kamenné vinylové dlaždice ve větších a menších velikostech, aby zvýraznily vzhled a dojem přírodního kamene. Tyto podlahy mají jedinečné vzory a odstíny a jsou vysoce praktické.

Žádné komentáře

Napsat komentář