Domů Doporučujeme Rafinovaná černobílá koupelna

Rafinovaná černobílá koupelna

Odvážné černé stěny, sochařské akcenty z mosazi, ohraničená podlaha a různé obklady dělají z této koupelny ultra elegantní prostor.

Se zelenými žulovými deskami a bílými skříňkami, které se postupem času změnily na broskvově krémovou, tato hlavní lázeň zoufale potřebovala generální opravu. Koupelna, která je součástí kompletní renovace bytu získala dramatickou elegantní atmosféru, která se mísila se zbytkem prostoru. Kontrast bílých prvků místnosti s černou obálkou vytváří pozoruhodné drama, zatímco mosazné vodovodní baterie a příslušenství zvyšují bohatost prostoru a vzdávají hold okouzlujícímu starému LA.

Mramorová podlaha Calacatta s černou žulovou intarzií je elegantním znamením starého Hollywoodu. Černé a bílé koupelny nejsou neobvyklé, protože jsou neuvěřitelně klasické. Syté černé stěny rozzáří podlahu a nechávají detail vykládání skutečně zářit.

Neobvyklý tvar koupelny představoval určité problémy. Byl ve tvaru obdélníku s odříznutým rohem. “Obvykle mám rád dvě umyvadla v koupelně, ale neměli jsme na to prostor.“ Místo toho designér vytvořil elegantní marnivost se zapuštěnými skříňkami zvýrazněnými geometrickými mosaznými táhly a elegantní mramorovou pracovní deskou, která ladí s podlahami. Nástěnná baterie a jednoduché válcové svícny jsou integrovány do stropního zrcadla.

Typická kombinace vany a sprchy byla vytržena a doplněna o samostatnou sprchu s klasickými tmavými keramickými dlaždicemi v metru a mozaikovou mramorovou podlahou. Svítidla z kartáčovaného šampaňského bronzu doplňují luxusní vzhled místnosti a vestavěná lavice s mramorovou deskou přidává funkčnost. Každá sprcha by měla mít lavičku, kdo si chce taky holit nohy ve stoje?

Žádné komentáře

Napsat komentář