Domů Byt Trendy vinylových podlah v roce 2022

Trendy vinylových podlah v roce 2022

Podívejme se, jaké trendy v podlahách zůstanou zachovány a vydrží, a zároveň se připravme na nové styly předpovězené na rok 2022. Podlahy jsou investicí a vy si chcete vybrat podlahu, která vydrží a odolá neustále se měnícím trendům v interiéru.

S dnešním technologickým pokrokem vypadají vinylové podlahy stále přirozeněji. Tyto dobře reprodukované vzory přírodního dřeva a kamene vyžadují velmi malou údržbu a údržbu. Tato snadno čistitelná podlaha bude i nadále získávat na oblibě. Veškerá krása s velmi malým množstvím práce navíc.

Zde jsou naše hlavní vinylové trendy pro rok 2022

  • Tuhý vinyl SPC Waterproof – 100% odolný proti lokální vlhkosti a ještě odolnější než WPC, vinylová podlaha z kompozitního materiálu z kamenného plastu (SPC) s vylepšenou technologií, odolností a pevností zámkových spojů vydrží všechny výzvy, které pro ni rok 2022 přichystá.
  • Podlahy z vinylových desek – novinka, která je u nás novinkou, ale není nová na trzích, cenově dostupné lepené vinylové podlahy se vyznačují špičkovými dekorativními vzory za dostupnější cenu.
  • Vinyl s dřevěným vzhledem je klasika a zůstává stále oblíbený. S realistickými špičkovými vizuály a reliéfními texturami je tato podlaha klasického vzhledu zde, aby zůstala

Vinylové podlahy jsou odolné, teplé, pružné a stylové. Pro mnoho lidí je to nejoblíbenější podlahová krytina a bude tomu tak i v příštích desetiletích.

2022 Trendy barvy podlah

V roce 2022 bude k vidění spousta světlých, teplých blond a bílých barev, přičemž některé studené šedé barvy budou stále v kurzu.

  • Šedá se rychle stala oblíbeným trendem nejen pro podlahy, ale i pro kuchyně a domácnosti obecně. Chladná a moderní šedá vám nabídne neutrální pozadí pro dekorování jakoukoli jinou barvou.
  • Blond světlé podlahy působí vzdušně a uvidíte obrovské oživení blond dřeva a podlah s dřevěným vzhledem. Světlé a nadčasové – ideální pro aktualizovaný farmářský styl.
  • Bílé podlahy od jiskřivého mramoru až po čistě bílé nebo plážově bílé světlé podlahy dodají vašemu domovu uvolněný plážový až upscaled moderní pocit.

Žádné komentáře

Napsat komentář