Domů Byt 2022 Trendy vinylových podlah: žhavé nápady na vinylové podlahy

2022 Trendy vinylových podlah: žhavé nápady na vinylové podlahy

Vinylové podlahy jako celek jsou v současné době trendy, ale právě teď existují některé obzvláště populární trendy vinylových podlah, které byste měli znát, pokud uvažujete o přestavbě. 

Díky pokrokové technologii výrobci vinylových podlah vyvinuli šokujícím způsobem realistické dlaždice a prkna napodobující přírodní vzhled, jako je dřevo a kámen. Vytvářejí také jedinečné dekorativní vzhledy, které v současné době nejsou k dispozici u žádného jiného stylu podlah.

Připravte se na nádherné vzhledy dřeva (včetně ručně škrabaného a narušeného vzhledu), vzhledy přírodního kamene a další. 

Podlahy musí ladit s Vaším životním stylem a designem Vašeho domova. Je velmi obtížné ji změnit, takže vždy vybíráme „trendy“, o kterých si myslíme, že budou mít na trhu dlouhou životnost. Jako novou podlahovou krytinu vidíme vinyl.

2022 Trendy vzhled vinylových podlah

Jak jsme již zmínili, nejúžasnější na letošních trendech vinylových podlah je realistický vzhled, kterého mohou výrobci dosáhnout. Kdysi byly realistické vinylové podlahy se vzhledem dřeva neslýchané. Kdybychom Vám teď ukázali některé současné možnosti, nikdy byste nehádali, že jsou z vinylu!

V současné době najdete vinylové podlahy dostupné ve stylech, které napodobují současné trendy dřevěných a dlaždicových podlah, a dokonce i několik trendů specifických pro vinyl.

Vinyl ve vzhledu dřeva

Odborníci na design se shodují, že dřevěné podlahy a dřevěné akcenty jsou nové neutrální. Dřevěný vzhled je neuvěřitelně módní a dostatečně univerzální, aby se hodil k mnoha stylům, od venkovského až po moderní.

Vinylové podlahy se vzhledem dřeva jsou v dnešní době stejně realistické jako laminátové podlahy se vzhledem dřeva.

Neustále se vytvářejí a používají lepší technologie, díky nimž vinylové podlahy vypadají více jako skutečné tvrdé dřevo. Ať už vidíte trend v umělém tvrdém dřevě, ať už je to rustikální dub s olejovou povrchovou úpravou nebo modernější hladký javor, průmysl vinylových podlah rychle vytvoří vizuál, který bude téměř nemožné odlišit od skutečného.

Přesto existuje několik druhů dřeva a textur, na které byste si letos měli dát pozor. V roce 2022 budou výrobci vinylových podlah vyrábět jen ještě přesvědčivější vzhledy dřeva napodobující nejžhavější trendy ve vzhledu a textuře dřevěných podlah.

Ačkoli vinyl obvykle používá pro svůj vzhled spíše reliéfy a otisky než skutečné škrábance a drátkování používané u tvrdého dřeva, můžete i v roce 2022 a dále očekávat vinylové podlahy napodobující tyto vzhledy.

Žádné komentáře

Napsat komentář