Domů Byt Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family Anna

Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family Anna

Hledáte kvalitní dubovou podlahu, která ani vaše děti nezastaví? Vyberte si z kolekce Esco the family třívrstvou podlahu ANNA, která ve Vašem interiéru bude působit velmi moderně. Její předností je především výroba z kvalitních českých či slovenských dubů, jejichž kompletní ošetření materiálu probíhá v České republice, kde se z dodaného dřeva vyrábí krásná a jedinečná podlaha.

Nabídka dřevěných podlah od společnosti Supellex

Společnost Supellex nabízí široké množství vícevrstvých podlah Esco. Jedná se o kvalitní česká dubová prkna. K dostání jsou v několika dekorech. Jedná se například o podlahu David, Lucie, Adam a Filip. Novým oblíbeným dekorem je Anna, která nabízí příjemně teplý odstín.

Dřevěná podlaha Esco the family Anna

Anna je krásné jméno pro dřevěnou podlahu. Její tmavý odstín přispívá k pocitu čisté přírody. Podlaha je vyráběna pouze z přírodních materiálů, což se promítá také do originálního vzhledu jednotlivých desek.

Pokud hledáte něco nového, je dubová podlaha ANNA od společnosti SUPELEX přesně pro vás. Působí moderně, neotřele a splňuje všechny předpoklady kvalitního materiálu. Podlaha je určena pro instalaci podlahového topení a hodí se téměř do všech místností, kromě koupelny a exteriéru.

I když se nejedná o nejlevnější typ podlahy, cena rozhodně odpovídá kvalitě. Náklady na jeden metr čtverečný jsou 2 200 Kč.

Výhody třívrstvé dřevěné podlahy Esco the family

  • dlouhá životnost
  • odolnost vůči popraskání a vyboulení
  • výborná tepelná izolace
  • skvělá zvuková izolace

Podlaha Esco the family Anna se výborně hodí do všech typů domácností. Položit ji můžeme do obývacího a dětského pokoje, ložnice nebo kuchyně. Jak již bylo zmíněno, instalace podlahy se nedoporučuje do vlhkých místností, jako je koupelna či venkovní prostory. Podlaha ESCO the family ANNA totiž není voděodolná.

Žádné komentáře

Napsat komentář