Domů Byt 5 důvodů proč potřebujdete renovovat podlahu

5 důvodů proč potřebujdete renovovat podlahu

I když nemáte své podlahy v lásce, možná si nejste jisti, zda je čas na jejich renovaci. Jen vy můžete rozhodnout, kdy je ten správný čas na výměnu podlahy v jedné místnosti nebo celém vašem domě. Přesto se můžete přiklonit k renovaci, pokud máte některou z následujících zkušeností:

1. Vaše rodina má opakující se alergie

Všimli jste si, že se vaše alergie každým rokem zhoršují? Problémem mohou být vaše koberce nebo starší podlahy. Když jsou nové, mohou koberce fungovat jako filtry a pomáhat stahovat částice a nečistoty ze vzduchu. Postupem času ztrácejí svou filtrační schopnost, takže kvalita vzduchu není ideální.

Pokud jste si všimli, jak všichni celé jaro a podzim kýchají a kýchají – včetně vašich domácích mazlíčků – možná budete chtít zkusit upgrade podlahy. Zvažte tvrdší podlahy přes textilní povrchy, pokud chcete podlahu, kterou snáze udržíte bez prachu, nečistot a chlupů domácích zvířat.

2. Váš pokoj prostě nezůstane toasty

Když jsou poprvé instalovány, mnoho typů podlah, včetně koberců a laminátu, může nabídnout izolaci. Nakonec tato přirozená schopnost udržet si chlad zmizí.

Aktualizací podlah můžete ušetřit na nákladech za energie, zejména v chladnějších měsících. Navíc se budete cítit útulněji, aniž byste na sebe házeli spousty svetrů nebo přikrývek.

3. Žijete v časové kapsli

Pokaždé, když vejdete do obývacího pokoje, myslíte si, že volala 90. léta. Začínáte mít pocit, že žijete v minulosti, a to vše kvůli vaší zastaralé podlaze.

V průběhu let se designové trendy mění, včetně stylů podlah, které si vybere každý. Když váš pokoj začne nabírat staromódní atmosféru, kterou si nevážíte, pravděpodobně budete připraveni renovovat podlahy. Pravděpodobně budete chtít osvěžit i své stěny, okenní aranžmá a nábytek.

4. Plánujete uvést svůj domov na trh

Plánujete využít prodejní ceny nemovitostí ve vašem okolí? Zamyslete se nad přitažlivostí interiéru i exteriéru vaší nemovitosti.

Nové podlahy přitahují kupující a mohou je povzbudit, aby předložili vyšší počáteční nabídky nebo dokonce soutěžili o možnost podepsat s vámi smlouvu. Spolupracujte s profesionálním instalatérem podlahových krytin, abyste našli výběr, který vašim prostorům poskytne tolik potřebné facelifty a přitom zůstanete v rámci vašeho rozpočtu na vylepšení domova.

5. Už vás nebaví opravovat podlahu

Možná je to potřetí za posledních několik týdnů, kdy jste si všimli další třísky na podlaze v koupelně nebo trhliny ve starém laminátu vaší kuchyně. Ačkoli vám zpočátku nevadilo opravovat podlahy, začíná vám celá „hra na opravu“ připadat trochu frustrující.

Jako cokoli jiného se podlahy dostanou do bodu, kdy se jejich oprava stane velkým bolehlavem. Ušetřete si další drahocenné minuty na řešení problémů a vyřešte větší problém pomocí nové podlahy.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář