Domů Byt Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART do bytů a komerčních prostor

Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART do bytů a komerčních prostor

Co by byly místnosti ve vaší domácnosti bez podlahové krytiny? Možná ale stojíte před nelehkou volbou, jakou podlahu zvolit. Chcete kompromis mezi linem a přírodní podlahou? Vsaďte na vinylové podlahy od výrobce Gerflor! Pokud právě teď rekonstruujete svou domácnost a modernizujete své bydlení, prohlédněte si kolekci DESIGNART od tohoto výrobce.

Kvalitní vinylové podlahy Gerflor

Vinylové podlahy jsou unikátní tím, že snoubí kvalitu, nadčasový vzhled a dlouhou životnost. Francouzský výrobce Gerflor přináší svým zákazníkům vysoce kvalitní podlahy, které se jednoduše pokládají a poskytují všem členům rodiny vysoký komfort. Na první pohled vás uchvátí inovativní a působivé dekory, z kterých si vybere skutečně každý. Výrobce navíc ručí za to, že jsou podlahy mimořádně odolné proti poškození a respektují životní prostředí.

Podlahy s celoplošným lepením či click systémem

Vinylové podlahy Gerflor Designart zakoupíte o celkové tloušťce 2,00 až 5,00 mm. Zatímco slabší vinylové podlahy jsou vhodné pro celoplošné lepení, silnější podlahy jsou určeny pro pokládku plovoucím systémem na tzv. click. Při výběru vinylové podlahy se zaměřte na třídu užití. Kolekce Home je ideální pro pokládku v interiéru domácností a kolekce Traffic v zatěžovaných prostorech včetně komerčních objektů.

Kolekce DESIGNART Home

Podívejme se na jednotlivé kolekce. Bytová kolekce DESIGNART Home obsahuje 14 dekorů imitující dřevo a 4 dekory s imitací dlažby. Tato kolekce se celoplošně lepí a má dostatečně silnou nášlapnou vrstvou o síle 0,3 mm. Díky tomu je podlaha odolná vůči poškrábání a můžete ji instalovat také do vlhkých prostorů. Při chůzi tlumí kroky a výborně vodí teplo, proto ji můžete položit na podlahové topení.

Kolekce DESIGNART Home Click

Kolekce DESIGNART Home Click je od předešlé kolekce odlišná tím, že má oblíbený zámkový systém LOCK. Díky tomu dílce rychle smontujete a demontujete. I v této kolekci naleznete 14 autentických dekorů dřeva a 4 dekory dlažby. Tato kolekce se bude skvěle vyjímat v každé místnosti, a to dokonce i v koupelně, kuchyni nebo dětském pokoji. Z rozmanitých dekorů si vyberou běžní i nároční zákazníci.

Kolekce DESIGNART Traffic

Do bytových a komerčních prostor je vhodná kolekce DESIGNART Traffic. Místnosti zkrášlíte vinylovými podlahami v 15 dekorech s imitací dřeva a 1 dekorem kamene. Nášlapná vrstva je dostatečná a tlumí kročejový hluk. Podlahy bez obav položte do vlhkých prostor i na podlahové topení. Všechny ekologicky smýšlející zákazníky potěší fakt, že podlaha je 100% recyklovatelná.

Kolekce DESIGNART Traffic Click

V zatěžovaných prostorech v domácnosti a komerčních objektech oceníte kolekci DESIGNART Traffic Click. Kolekce je charakteristická systémem vertikálního zámku, s kterým je pokládka podlahy znatelně rychlejší. Kolekce zahrnuje 15 dekorů dřeva a 1 kamenný dekor. Podlehněte i vy kouzlu této kolekce a položte ji do jakékoliv místnosti. Problém pro ni není ani nejvyšší zátěž.

Vinylové podlahy Gerflor jsou vysoce odolné a korespondují s každým stylem v místnosti. Získají si vás svou reálnou povrchovou strukturou v dekoru dřeva a dlažby. Hodí se do domácností s alergiky a snadno se stírají mopem. Ušetříte s nimi náklady na energie, neboť mají nízký tepelný odpor. Takové jsou vinylové podlahy Gerflor!

Více informací a inspiraci najdete také  na: www.svetpodlah.cz

 

Žádné komentáře

Napsat komentář