Domů Interiér Obývací pokoje Víte, jak vymalovat stěny, abyste dosáhli vrchol stylového designu, elegance a vkusu?

Víte, jak vymalovat stěny, abyste dosáhli vrchol stylového designu, elegance a vkusu?

Pokud bychom je měli popsat jedním slovem, jednoznačně mluvíme odvážné! Přesně takové totiž tmavé stěny v interiéru jsou. A ještě extravagantní, stylové a luxusní …

Abyste se do toho pustili, zřejmě to bude chtít jistou dávku odvahy a extravagantního ducha, výsledek však rozhodně stojí za to.

 Tmavá nebo černá stěna? Temná modrá, zelená, fialová nebo šedá ? U nás doma? To tedy určitě ne! Pravděpodobně většina z vás reaguje stejně a myšlenku vzít do ruky štětec a namočit ho do tmavé barvy okamžitě rázně odmítá. O to více, pokud žijete v malém bytě a řídíte se zásadou, že do stísněných prostor patří pouze světlé barvy, aby ho opticky zvětšovaly.
Ovšem díky bílé barvě se interiér natáhne a vizuálně rozprostře, ale mít doma alespoň jednu tmavou nebo až černou stěnu je doslova magické. Taková malá a poměrně nevšední změna váš domácí prostor přetransformuje na zcela jinou úroveň.

Takže, pokud některé z vašich pokojů chybí trošku nápaditosti a estetiky, namalovat minimálně jednu její stěnu na černo, ocelově zda petrolejově je skvělá možnost jak jí dodat často nevídaný šmrnc a styl. Efekt bude velký, přitom vlastně netřeba udělat až tak mnoho. Tmavě zbarvené stěny přidají prostoru o úroveň více elegance a dramatický vzhled.

A ještě cosi, rozhodně tmavou barvou nemalujte strop, cítili byste se stísněně a pronásledoval by vás pocit, že na vás padne.

Žádné komentáře

Napsat komentář