Domů Byt Závěsné WC sety

Závěsné WC sety

Je závěsný záchod dobrý nápad?

Závěsné klozety jsou ideální volbou pro kompaktní koupelnové prostory. Vzhledem k tomu, že splachovací nádržka je ukryta ve stěně, zabere závěsné WC a rám mnohem méně místa než běžné WC. Také se snadněji čistí než jiné toalety díky jejich zvýšenému designu.

Je těžké opravit nástěnné toalety?

Pokud jde o opravy, závěsné toalety jsou obecně časově náročnější a obtížněji se opravují, protože nádrž je uvnitř zdi, což ztěžuje přístup.

Jsou závěsné toalety standardní velikosti?

Od všech výrobců jsou k dispozici dvě standardní velikosti rámu pro závěsné klozety a tři různé výšky. Standardní výška rámu měří 0,85 m, 1 m a 1,2 m, zatímco hloubka je 160-200 mm.

Protékají závěsné toalety?

Stejně jako toalety s montáží na podlahu mohou i nástěnné modely prosakovat z různých oblastí. Netěsná závěsná toaleta může způsobit poškození stěny a podlahy koupelny a také místností pod nimi. Z tohoto důvodu je důležité co nejrychleji najít a opravit únik toalety.

Jakou váhu unese plovoucí záchod?

Hmotnostní limit pro závěsné toalety je obecně považován za cca 226,8 kilogramům.

Jak se splachuje závěsný záchod?

Při instalaci se nádrž a nosič namontují na sloupky a zakryjí se sádrokartonem s otvorem pro splachovací tlačítka. Přístup do nádrže je tímto otvorem. Pokud po instalaci něco přestane fungovat, splachovací panel se vysune a dovnitř může sáhnout ruka velikosti dospělého člověka a opravit potrubí.

Proč si pořídit závěsné WC?

Závěsné klozety jsou ideální volbou pro kompaktní koupelnové prostory. Vzhledem k tomu, že splachovací nádržka je ukryta ve stěně, zabere závěsné WC a rám mnohem méně místa než běžné WC. Také se snadněji čistí než jiné toalety díky jejich zvýšenému designu. Proto můžete vytírat, zametat a utírat pod záchodem, aniž byste se museli snažit dostat do obtížných zákoutí a skulin.

Zde najdete více podrobností o úžasných výhodách výběru závěsného WC.

Žádné komentáře

Napsat komentář