Domů Byt Novinky mezi dřezovými bateriemi

Novinky mezi dřezovými bateriemi

Kuchyňské baterie se dodávají v různých provedeních, povrchových úpravách a funkcích, které Vám usnadní život v kuchyni. Ať už hledáte dotykem ovládanou kuchyňskou baterii, která vám pomůže, když máte ruce pokryté jídlem z vaření, nebo takovou s pokročilou funkcí spreje pro omezení rozstřiku, Máme pro Vás funkci, kterou chcete. Prohlédněte si návrhy a povrchové úpravy dřezových baterií, abyste své kuchyni dodali vzhled, který hledáte.

Nová generace a řada kuchyňských baterií nabízí více funkčnosti a designu než kdy předtím. Styly vodovodních baterií se hodí k různým kuchyňským designům, ať už jsou vintage, současné nebo někde mezi tím. Řada nejnovějších kuchyňských baterií Vám pomůže zkrášlit vaši kuchyni, zjednodušit přípravu a úklid pomocí sofistikovaných funkcí a udržet vaši kuchyni v čistotě. Od začínajících kuchařů až po profesionální domácí kuchaře, správné vybavení usnadní úkoly a vypadá skvěle.

Odvážný výraz

Baterie čerpající z inspirace zakořeněné hluboko v Americe, upoutá pozornost. Silná silueta navržená tak, aby se hodila do asijských kuchyní a stylů vaření, připomíná ocelářský průmysl, kde se kovalo železo. Vybočuje z jemnějších hladkých kulatých linií a upřednostňuje výrazné vyjádření stylu ve vašem prostoru s nejmodernějšími technologiemi funkčnost.

Současná funkčnost

Kuchyňská baterie se vyznačuje účinností ve spojení s moderním minimalistickým vzhledem a jednoduchým klenutým výtokem a jednou pákovou rukojetí, jednoduchými a promyšlenými funkcemi. Nabízí přímočarý styl, který se přizpůsobí téměř jakémukoli designu kuchyně se čtyřmi možnostmi povrchové úpravy: zářivý nerez, leštěný chrom, matná černá a moderní kartáčovaná mosaz. Dobře vybavený bezdotykovými nebo hlasovými funkcemi je účinným a hygienickým kuchyňským pomocníkem.

Bezdotyková hygiena

Vynikající funkce snižují šíření choroboplodných zárodků. Bezdotyková stahovací baterie usnadňuje kuchyňské úkoly a snižuje nepořádek v prostoru. Nejmodernější senzor umožňuje jednoduchou aktivaci vody. Výkonný rozprašovač vytvoří stéblo vody, která smyje nečistoty do odpadu a zajistí stříkací hlavu na místě. Dvoufunkční dotykové ovládání Vám umožní snadno přepínat proud vody.

Navrženy přípravné práce

Snadnost a efektivita pro přípravné práce v kombinaci s jemnou rovnováhou mezi moderním minimalismem a známou útulností definují poloprofesionální kuchyňskou baterii. Silná architektonická forma inspirace pramení z návrhů těch nejrušnějších profesionálních kuchyní. Stříkací hlava se třemi funkcemi Vám umožní procházet řadou úkolů stisknutím tlačítka: provzdušňovaný proud pro oplachování, funkce spreje pro čištění a rychlé plnění hrnců a džbánů.

Žádné komentáře

Napsat komentář