Domů Doporučujeme Způsoby, jak proměnit vaši koupelnu v luxusní domácí lázně

Způsoby, jak proměnit vaši koupelnu v luxusní domácí lázně

Relaxace v lázních je jedním z největších životních luxusů, tak proč nevnést trochu toho klidu do srdce svého domova? Zde je náš průvodce.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si odpočinout po dlouhém dni, by byla návštěva lázní – to však není vždy reálné, že?

Lázně mohou být drahé a vzdálené, tak proč nezměnit svou koupelnu tak, aby se stala vaším osobním místem pro relaxaci? Vše, co potřebujete přidat, je několik prvků, a než se nadějete, budete si užívat uklidňující lázeňskou atmosféru.

Stmívání světel

Jste příznivci noční koupele? Proč nevyzkoušet zapuštěná stropní svítidla nebo nástěnná svítidla se stmívačem? Použití stmívače může změkčit ostré osvětlení a přidat k tomuto pocitu jako v lázních, když si chcete odpočinout ve vaně. Případně, co takhle zapálit svíčky a rozmístit je po koupelně?

 

Zemité tóny

Použijte barvy inspirované přírodou – například hnědou, šedou, zelenou a měkkou modrou kachní vejce – abyste své koupelně dodali organičtější nádech.

Malá koupelna vás neomezuje – jednoduše použijte neutrálnější barevné schéma. Tmavší barvy mohou působit mohutnějším dojmem, který vás prostě neuvolní. Místo toho použijte šedou, světle šedou, světle zelenou a jemnou modrou, aby byly vaše smysly v klidu.

 

Slepý styl

Skvělým způsobem, jak dosáhnout pocitu soukromí, je plátěná roleta. Můžete vyzkoušet koupelnové rolety nebo římské rolety v závislosti na velikosti a možnostech osvětlení vaší koupelny. Rolety jsou chytrou, jednoduchou volbou, zakrývající okno jediným kusem látky. Poté jej lze srolovat, aby poskytoval stín i soukromí.

 

Přírodní vibrace

Skvělým způsobem, jak přispět ke klidnému a zdravému prostředí, budou zelené rostliny.

Koupelny mají ve srovnání s ostatními místnostmi obvykle málo světla, vysokou vlhkost a vyšší teploty, takže je následně důležité najít rostliny, kterým se v tomto prostředí daří. Rostliny v květináčích můžete vystavit na pulty, římsy a podlahy, zatímco zavěšení rostlin ze stropu je dalším dobrým místem, kde je využít. Poskytuje vám skvělý způsob, jak vnést dotek barev, osobnosti a energie.

Upgrade sprchy

Je vaše sprcha ústředním bodem místnosti? Mělo by být vyrobeno co nejluxusněji – skvělý způsob, jak vytvořit pocit jako v lázních, je dopřát si dešťovou sprchu. Nebo případně co takhle parní sprcha? To může poskytnout pocit luxusu a zároveň vyživit pokožku a vytvořit zdravý lesk

 

Rozmazlujte se

Dopřejte si své oblíbené lázeňské doplňky – například tělové peelingy, koupelové soli a prostěradla. Poté je nechte vystavené na otevřených policích nebo pěkných skleněných dózách. S mnoha značkami, které mají krásné obaly pro své produkty, mohou také poskytnout elegantní dotek podél vaší vany nebo na policích.

Žádné komentáře

Napsat komentář