Domů Byt Skleněné konvice a džbány

Skleněné konvice a džbány

Elegantní, praktický a minimalistický design těchto skleněných konvic si zamilujete.

Můžete na sporák postavit skleněnou konvici?

Některé skleněné konvice jsou vhodné pro vaření na sporáku a jiné ne. Skleněné konvice, které jsou bezpečné pro vaření na sporáku, jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla, které je odolnější vůči vysokým teplotám a teplotním změnám než tvrzené sodnovápenaté sklo. Musíte si přečíst popis, abyste se ujistili, že je Vaše konvička bezpečná na sporáku.

Rozbije se skleněná konvice?

Křehkost. I když jsou skleněné konvice konstruovány s ohledem na trvanlivost, jsou stále méně odolné než konvice z nerezové oceli. Jsou náchylnější k rozbití a ne vždy vydrží desítky let jako jiné typy konvic.

Jsou skleněné konvice na čaj lepší?

Čajová konvice je pro každého pijáka čaje nezbytností, ale při jejím nákupu byste měli zvážit svůj rozpočet. Skleněná konvice může být dražší než běžná nerezová konvice, ale protože je méně náchylná ke korozi a snadněji se udržuje v čistotě, mohlo by se Vám vyplatit do ní dlouhodobě investovat.

Mohu do skleněné konvice nalít vroucí vodu?

Speciální skleněný materiál, z něhož vyrábíme naše konvice, zvládne náhlou změnu teploty. Jinými slovy, když nalijete vroucí vodu přímo do skleněné konvice (i když skleněnou konvici vyndáte přímo z lednice), nerozbije se.

Jaký je nejlepší materiál pro konvici na čaj?

Sklo je nejčistší a nejbezpečnější materiál pro čajové konvice i čajníky. Podle našeho výzkumu je sklo nejbezpečnější ze všech materiálů. Jedním z typů skla, který je známý svou dlouhodobou bezpečností a kvalitou, je borosilikátové sklo. Z borosilikátového skla se neuvolňují žádné kovy ani toxiny a neobsahuje glazuru.

Teď je ten správný čas nakoupit nejvýhodněji vše, co potřebujete a získat 20% slevu. Týden s TESCOMOU běží v  internetovém obchodě.

Žádné komentáře

Napsat komentář