Domů Zahrada Bazény Dřevoplastové terasové prkna Garden Deck

Dřevoplastové terasové prkna Garden Deck

Přemýšlíte, jaký materiál vybrat jako venkovní podlahu na terasu? Při takové volbě je důležitých hned několik kritérií, jako jsou odolnost, výběr z různých barev či snadná údržba. Podívejte se na informace o dřevoplastových terasových prknech a zjistěte, jestli splňují všechno potřebné. Terasové desky Garden Deck vyhráli v testu architektů pro rok 2021.

Snadná montáž

Kvalitní WPC prkna Garden Deck nabízí snadnou montáž a skvěle se hodí na různá místa. Typicky se dají využít jako podlahová krytina na venkovní balkon, podlaha pro terasu či na vytvoření nesmekavého okolí u bazénu. Univerzální využití v kombinaci s jednoduchou instalací vytváří ideální podmínky pro předělaní stávající terasy či nevyhovující venkovní podlahové krytiny.

Odolnost i výhody přírodního dřeva

Specifické vlastnosti a všechny výhody WPC prken jsou výsledkem pečlivého vývoje unikátního materiálu. Ten v sobě kombinuje kvalitní exotické dřevo ze 70 %, které je dále doplněno 30 % plastové složky. Vzájemnou kombinací těchto dvou materiálů jsou vyřešeny nedostatky každého z obou použitých materiálů. Skvěle se doplňují a dávají vzniknout unikátnímu výsledku.

Výběr z různých barev

Samozřejmostí je i příjemný vzhled dřevoplastových prken, kdy máte na výběr hned z několika různých barevných variant. Bez problémů tak dosáhnete designového sladění s ostatním vybavením či samotným domem, kdy bude terasa nejenom funkční, ale také krásná na pohled.

Minimální nároky na údržbu

Obrovskou předností WPC prken používaných jako venkovní podlahová krytina jsou hlavně nízké nároky na údržbu. Díky příměsi plastu totiž není potřeba řešit žádné speciální nátěry, voskování a podobné problémy, které se týkají čistě dřevěných materiálů. Tato podlaha totiž nabídne barevnou stálost, odolnost proti UV záření i schopnost odolávat teplotám pod bodem mrazu. I po více letech bude stále vypadat téměř jako nová.  Prkna Garden Deck jsou díky své barevné stálosti velmi využívaná i jako obložení bazénů. Pokud se potřebujete dozvědět více, navštivte showroomy Světa podlah po celé ČR.  www.supellex.cz

 

Žádné komentáře

Napsat komentář