Domů Byt Vinylová podlaha šedá je to, co vaše duše hledá!

Vinylová podlaha šedá je to, co vaše duše hledá!

Přemýšlíte-li nad podlahou ve vašem domě/bytě, jsou to velmi důležité úvahy. Tyto úvahy nelze odsunout stranou, protože je v sázce spokojenost vaše i vašich chodidel. Ideálním řešením jsou vinylové podlahy, které mají co nabídnout.

Jít s moderní dobou a přitom si zatvrzele stát za svým

Moderním řešením podlah jsou v dnešní době vinylové podlahy. Ty vám umožní udržet krok s hektickou dobou a přitom od své podlahy stále očekávat to, co od ní očekávali naši předkové – komfort, tichost, teplo… Materiály se neustále zlepšují a jako jeden z nejlepších se jeví vinyl.

Pokud vám však chceme doporučit vinylové podlahy, je potřeba debatu o podlahách více rozvést. Dnes lze vybírat vinylové podlahy až ve 3 provedeních, a to lepené, click a multilayer vinylové podlahy. Každé provedení má přitom něco do sebe. Zatímco lepené vinylové podlahy musí položit odborná firma, click a multilayer vinylové podlahy zvládnete položit sami podobně jako jakoukoliv jinou plovoucí podlahu. U click systému je však nutný absolutně rovný povrch. Právě povrch pro pokládku podlahy je nanejvýš důležitý, protože se od něj odvíjí další vlastnosti podlahy v průběhu jejího používání.

Proč lpět na šedé vinylové podlaze?

Potom, co překonáte systém pokládky, čekají vás s rodinou/partnerem další diskuze, a to na téma odstínu podlahy. Jednou z výhod vinylových podlah je široká nabídka barev. Vy můžete jít například do šedých odstínů, které nejsou úplně tradiční, jsou moderní a interiéru umí vdechnout kouzlo jinakosti.

Ani šedá však není šedá, a proto si můžete vybrat hned z několika dekorů šedé vinylové podlahy. Jsme si jisti, že šedá je barva budoucnosti, a tudíž splňuje požadavek pro nadčasovost. S šedou vinylovou podlahou bude váš interiér moderní dnes, zítra i za několik let. Vinylové podlahy jsou nejen atraktivní, nýbrž i odolné, lze pod ně umístit podlahové topení a vyrábějí se i ve vodotěsných variantách. Šedou vinylovou podlahu si tudíž můžete užít také ve vaší koupelně!

Žádné komentáře

Napsat komentář