Domů Prohlídky domů Kouzelný dům v moderním kabátě zasazený do krajiny Nového Zélandu

Kouzelný dům v moderním kabátě zasazený do krajiny Nového Zélandu

Láká-li vás život na jezeře natolik, že chcete, aby vaším nejtěžším rozhodováním bylo, jestli se půjdete projet na kajaku, nebo jestli půjdete rybařit do zátoky, tak se vám nabízí možnost bydlení v krásném moderním domě, který sídlí přímo na břehu jezera a svým majitelům poskytne dostatek prostoru na příjemné snění.

2-Modern-home

Tento domov byl navržen slavným architektem Richardem Naishem, který mezinárodně vyhrává mnoho prestižních ocenění. Celý dům je situován na úzkém výběžku ostrova Kerikeri, na severu Nového Zélandu. Je to nádherné místo, z jedné strany je rozlehlé jezero a z druhé strany moře. Tato oblast je jako stvořená pro klidný a příjemný život na krásném místě. Součástí pozemku je i vstup do přístavu, který lemuje venkovská půda s více než 650 stromy, dohromady vše vytváří kouzelné panorama.

31-Landscaping

Dům je v moderním a jednoduchém provedení, ale i přesto z něj vyzařuje luxusní prostředí. Celý je složen ze tří pavilonů, skrze které vede příjemná vzdušná cesta zaručující snadné spojení s celou strukturou budovy a jejích funkcí.

19-Double-doors   15-Metal-balustrade

Je třeba zmínit krásný bazén, který má zakončení do ztracena a tím umocňuje celkový pohled z vnitřku budovy. Celý dvůr je v tropickém stylu a je obohacen o krb. V jídelně je velký skleněný stůl, to proto, aby se v něm odrážela konstrukce domu a uživatelé ji mohli obdivovat i u jídla.

8-High-backed-dining-chairs

Hlavní prostory budovy jsou velmi otevřené a uživatel je v nich obklopen skleněnými zdmi, což dodává krásný pocit volnosti. Stejného provedení se ovšem drží i ostatní pavilony. Jelikož jsou prostory velmi volné, tak byla zvolena masivní kuchyňská linka, která velí celému jídelnímu prostoru a zároveň nabízí příjemný pohled přímo do zeleně a na dvě krásné červené pohovky, které jsou vyrobené z kůže.

10-Red-sofas

Senzační pohled je i z ložnice, která je vybavená o balkón a také o velkou šatnu. Součástí domu může být i pracovna, knihovna, nebo dokonce i televizní místnost.

17-White-bedspread

Volba zde může padnout i na odříznutý pokoj, který nabídne krásný pohled na moře.

20-Outdoor-dining-set

Žádné komentáře

Napsat komentář