Domů Byt Jak si uspořádat kancelář

Jak si uspořádat kancelář

Jak si uspořádat kancelář? Nejlepší na domácí kanceláři je to, že na rozdíl od firemní kanceláře si ji můžete přizpůsobit, jak chcete. Můžete najít neomezené nápady na zdobení domácí kanceláře navržené tak, aby byla práce zábavná, což vám umožní skutečně maximalizovat váš prostor jak pro styl, funkci, tak pro zábavnou atmosféru. Domácí kancelář by měla být funkčním prostorem, který stále nabízí styl a estetiku.

 

Mít dostatečně velký stůl na práci a pojmout počítač nebo notebook je klíčové

Zvláště když potřebujete prostor na rozložení papírů a psaní. Pořád píšeme, ne? Doporučuji psací stůl o rozměrech 60″ x 30″ s alespoň jednou zásuvkou na tužky nebo hromadou zásuvek pro uložení per, papíru, fixů, kancelářských spon, pořadačů atd.

 

Pokud máte stůl obrácený ke stěně, pověsit umělecké dílo na protější stěnu je skvělé, ale někdy stačí „přišpendlit“ nápad, obrázek nebo dokument a mít ho na očích.

Můj oblíbený způsob, jak toho dosáhnout a přitom zůstat sofistikovaný a krásný, je použít magnetickou lněnou tapetu. Je považována za „zelený“ produkt, protože magnetický povlak je vyroben z netoxického přírodního magnetického minerálu používaného v doplňcích stravy.

 

Úložiště je vždy nutností, takže maximalizace vašeho omezeného prostoru je zásadní.

Rádi používáme úložné boxy v knihovnách, kde prvotřídní nemovitosti nejsou vždy plně využity. Služebníci časopisů jsou také užiteční, aby měli vaše časopisy a další noviny uspořádané.

 

Učiňte prohlášení se svou kanceláří

Použití uměleckých děl nad úložnou jednotkou přináší prostředí, které působí méně „kancelářsky“ a více „živě“. Pohodlné křeslo k sezení a čtení vám pomůže dostat se pryč od vašeho stolu.

 

Osvětlení úkolů je nezbytné pro čtení i psaní dokumentů

Je také důležité, jak se bude odrážet na obrazovce vašeho počítače.

Podobné články

Žádné komentáře

Napsat komentář