Domů Byt Moderní, svěží a luxusní kuchyně

Moderní, svěží a luxusní kuchyně

 

Po 20 letech v tomto domě naše majitelka domu, temperamentní a energická hostitelka, která miluje vaření a matka dospívajících chlapců, věděla, že je čas, aby se kuchyně dočkala aktualizace. Dům byl poměrně velký, ale stávající kuchyňská pracovní plocha byla nepohodlná a stísněná. Cílem této renovace bylo vytvořit velkorysou kuchyni, která hladce zapadne do otevřeného koncepčního prostoru a nabídne více úložného a pracovního prostoru.

 

Začali jsme s nadčasovou paletou, luxusním příslušenstvím a integrovanými spotřebiči, abychom vytvořili čistý vzhled. Udržení zadní stěny bez horních skříněk vytváří pocit „nekuchyně“. Tento nápad je skvělý pro kuchyni, která je otevřená do jídelny a obývacího pokoje. Digestoř a otevřené police vytvářejí krásné ústřední místo v otevřeném koncepčním prostoru.

 

Při plánování rozpočtu na tuto rekonstrukci jsme upřednostnili položky, které tam budou dlouhodobě, jako je pult, skříňky a dřez. Šetřili jsme na méně stálých věcech, jako je látka, sloužila pro soukromí a zjemnění prostoru. Konečným výsledkem je ohromující, moderní kuchyně s luxusním dojmem, ideální pro zaneprázdněnou maminku, která ráda vaří a baví se!

Žádné komentáře

Napsat komentář