Domů Doporučujeme Možnosti podlah pro vaši chatu

Možnosti podlah pro vaši chatu

Stavíte novou chatu nebo rekonstruujete stávající? Vaše volba podlahy může být jednou z nejdůležitějších voleb, které uděláte.

Často jsou požadavky kladené na podlahu chaty mnohem větší, než požadavky kladené na podlahu průměrné domácnosti v důsledku mnoha faktorů, včetně: drastických změn teploty, písku, vztažené vody/vlhkosti, domácích mazlíčků všech vašich přátel a rodiny, které se objeví na víkend nebo na týden. Právě z těchto důvodů je třeba věnovat větší pozornost funkčnosti a odolnosti podlahy vaší chaty.

Možnosti podlah chaty ke zvážení

Luxusní prkenná vinylová podlaha (LPV) je pevná, voděodolná, stabilní, nenáročná na údržbu a velmi dobře napodobuje vzhled dřeva a dlaždic. Vodotěsné lamináty, jako jsou LPV, jsou obvykle stabilní, odolné proti poškrábání (vhodné pro domácí mazlíčky a písek) a nenáročné na údržbu.

Podlahy z tvrdého dřeva jsou stabilnější než tradiční masivní dřevěné podlahy. Díky tomu jsou skvělou volbou pro chaty, kde majitelé domů chtějí zachovat skutečný dřevěný vzhled a rozšíření je problémem.

Dlaždice z keramiky a přírodního kamene jsou skvělou možností pro prostory vystavené vlhkosti nebo silnějšímu namáhání, jako jsou koupelny, kuchyně a vchody.

Váš místní dodavatel podlah bude znát své produkty nejlépe a bude vám schopen pomoci s výběrem podlahy, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Jako u každého designového prvku je důležité, abyste si zamilovali vzhled a funkčnost své podlahy a vybírali jste ji proto, aby se líbila vám a nikomu jinému. Dnešní možnosti podlah jsou funkční i módní zároveň.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář