Domů Doporučujeme Obklady imitace dřeva

Obklady imitace dřeva

Proměňte svou koupelnu pomocí odolných a nenáročných na údržbu koupelnových obkladů s dřevěným efektem.

Robustní, odolné a voděodolné rolety z umělého dřeva nejsou náchylné k ohýbání nebo deformaci, což je typické pro řešení ze skutečného dřeva při instalaci v koupelnách.

Jsou dlaždice se vzhledem dřeva stále trendy?

Stoprocentně, ano! Dlaždice se vzhledem dřeva jsou trendovou klasikou, která zůstane aktuální po celá desetiletí.

Můžete použít umělé dřevo v koupelně?

Překvapivě je laminátová podlaha lepší volbou pro koupelnu než masivní tvrdé dřevo. Laminátová podlaha je v podstatě papír impregnovaný pryskyřicí na dřevěné štěpce.

Vyrábějí keramické dlaždice, které vypadají jako dřevo?

Jedná se o porcelánové a keramické dlaždice, které vypadají stejně jako dřevo. Ve skutečnosti je těžké poznat rozdíl. Porcelánové dlaždice dokonce reprodukují vzhled a dojem ručně škrábané dřevěné podlahy.

Je umělé dřevo voděodolné?

Žaluzie z umělého dřeva budou odolávat vlhkosti. Lamely žaluzií z umělého dřeva jsou zcela vodotěsné, ale horní lišta a mechanismy nikoli. Žaluzie z umělého dřeva jsou skvělou volbou do koupelen.

Jaký je rozdíl mezi porcelánovými a keramickými dlaždicemi se vzhledem dřeva?

Porcelán je nepropustný pro vodu a neglazovaná keramika nikoli; porcelán je vyroben z tvrdšího materiálu, zatímco keramika je měkčí; porcelán může mít více možností barvy těla, zatímco keramika se dodává v barvách přírodní hlíny.

Je porcelán dražší než keramika?

Zatímco keramika i porcelán jsou levnější než většina renovačních materiálů, jejich cenové rozdíly jsou způsobeny rozdíly v hustotě. Porcelánové dlaždice jsou proto dražší než keramické dlaždice.

Kde si obklady vybrat?

Nejlépe z pestré nabídky obkladů a dlažeb, kterou jsme pro Vás připravili.

Žádné komentáře

Napsat komentář