Domů Byt Kvalitní podlahová krytina? Ano! Volte vinyl Amorim Premier Real

Kvalitní podlahová krytina? Ano! Volte vinyl Amorim Premier Real

Vinylové podlahy patří k novějšímu druhu podlahových krytin, které jsou na trhu jen pár let. Ve velice krátké době se však vinyl stal velice populárním materiálem, který je k dispozici pro každého, kdo si přeje, aby jeho domov vypadal stylově. Podlahy nejsou vyrobeny pouze v jednom odstínu, na trhu jsou k dispozici v mnoha kolekcích, z nichž každá má vlastní vzory. Nemusíte se ani omezovat jen na podlahu, ale doplnit si dům můžete i luxusními vinylovými schody.

Vinylové podlahy Amorim Premier Real

V současnosti mezi nejpopulárnější patří právě kolekce vinylových podlah Amorim Premier Real. Tyto portugalské podlahové krytiny jsou nejkvalitnější svého druhu. Při samotné výrobě těchto podlah jsou využívány převážně vlastnosti korku, ale také veškeré moderní technologie, která se k výrobě podlah využívá. Koncovým výrobkem tak bývá vícevrstvá podlahová krytina, která kombinuje nejen tepelnou izolaci, ale také chrání proti propouštění přílišného hluku a bonusem bývá nádherný vzhled. Jsou tedy určeny pro každého náročného zájemce, ať už se jedná o komerční prostory, kde chodí během hodiny několik stovek lidí, ale také pro zájemce bytových prostor, kde se pohybují děti nebo čtyřnozí mazlíčci.

V kolekci si můžete vybrat z široké nabídky 20 různých dekorů, které napodobují dřevo (nejpopulárnější jsou dub a borovice) a kámen, ale také ze 4 různých druhů interiéru  – Borovice antik kouřová, Břidlice tmavá, Bud hnědý, Dub tmavě šedý. Každý odstín vám tak může dotvořit jinou místnost, kde bude doplňovat nábytek a zároveň odrážet to, jak se v místnosti cítit. Stejně jako všechny druhy podlahových krytin, mají i vinylové podlahy své pozitivní, ale i negativní stránky.

Přednosti vinylových podlah Amorim Premier Real

Vinylové podlahové krytiny mají několik předností, díky kterým roste jejich popularita. Mezi nejzákladnější patří:

  • Cena – říká se, že kvalitní produkty vždy zvyšují cenu. Vinylové podlahy všeobecně nebývají tak drahé a jejich kvalita je opravdu vysoká, takže si nemusíte za nic připlácet. K dispozici jsou však i masivnější podlahy, které již trošku dražší jsou. Vždy se ale cena také odvíjí od celkové plochy, na kterou potřebujete podlahu položit.
  • Pokládka – vinylové podlahy se pokládají stejně jako plovoucí podlaha, existují tedy dva druhy pokládky – lepení a cvakání. Podlahu můžete buď celoplošně lepit, což zabere čas, a také budete potřebovat trošku zručnosti, zatímco zacvaknutí je velice snadné. Bohatě vám stačí dávat dílky do sebe, dokud do sebe krásně nezacvaknou, na což si nemusíte najímat žádného podlaháře nebo mít vystudovanou speciální školu.
  • Odolnost – podlaha je velice odolná, vhodná je i do koupelny. Pokud se jakkoli poškodí, nemusíte ji měnit celou, stačí jen vycvaknout jednotlivý dílek a vyměnit ho.

Nevýhody vinylových podlah 

Při výběru si dávejte pozor, občas se může stát, že některé vinylové podlahy mají nízkou nášlapnou plochu, takže kvalita podlahy není tak dobrá. Pokud si tedy potřebujete pořídit podlahu, je vždy dobré, abyste si podlahu vybírali vlastníma očima, ne jen podle obrázků na webu a vyberte si podlahu od osvědčených výrobců.

Více na: www.pruvodcesvetempodlah.cz

 

Žádné komentáře

Napsat komentář