Domů Byt Plovoucí podlahy z Brna zaujmou svou kvalitou a provedením

Plovoucí podlahy z Brna zaujmou svou kvalitou a provedením

Zvažujete nákup nové plovoucí podlahy, ale stále nevíte, do jaké prodejny se vydat? Svět podlah naleznete například v jednom velkém moravském městě. Ve velkoobchodu a showroomu si můžete prohlédnout aktuální značkové kolekce plovoucích podlah a vybrat si pro sebe tu správnou!

Velkoobchod a showroom Supellex

Brno je městem, které sdružuje všechny významné prodejny, obchody a velkoobchody. Pokud si chcete prohlédnout kolekce plovoucích podlah, sáhnout si na ně a vidět jejich strukturu naživo, vydejte se do prodejny Supellex-Svět podlah. Navštivte jedinečný showroom s velkým výběrem nejen plovoucích podlah, ale i koberců, terasových  prken a doplňků. Naleznete ho na adrese Kaštanová 125a v Brně a je pro vás otevřen i v sobotu. S výběrem vám pomohou odborníci ve Světě podlah!

Vinylové podlahy Wicanders

Jaké plovoucí podlahy na vás čekají ve vzorkovně v Brně? Mezi oblíbené výrobce patří Wicanders a jeho kolekce vinylových podlah HydroCork. Tyto revoluční podlahové krytiny mají tloušťku pouhých 6 mm a ani ve vlhkých prostorách nenabobtnají. Můžete je proto bez obav položit do koupelny nebo kuchyně, kde je zvýšená vlhkost. Nezapomeňte na tyto podlahy při vaší rekonstrukci bytu nebo domu, neboť se hodí také na podlahové vytápění.

Laminátové podlahy Egger

V nabídce Supellex naleznete laminátové podlahy Egger PRO Laminát. Rychle se pokládají a pořídíte je v imitaci kamene, dřeva, mramoru, korku či kovu. Odrážejí nejnovější trendy a krásu přírody. Vybírat můžete z osmi kolekcí, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. V brněnské prodejně vám rádi ukážou klasický formát lamel Classic, štíhlý formát dřevěných parket Medium, dlouhý formát lamel Long, velký formát Kingsize a široký formát palubek Large.

Dřevěné podlahy FEEL WOOD – SECA

Za vaši pozornost stojí rovněž dřevěné plovoucí podlahy FEEL WOOD – SECA. Tento výrobce přichází s masivními podlahami, kdy každý kus je originál. Tato společnost nabízí dřevěné podlahy z borovice, smrku, modřínu, borovice, dubu a jasanu. Podlahám nechybí výrazná či méně výrazná kresba a zakoupíte je za dobrou cenu. Mezi nejpoužívanější dřeviny patří ty z dubu. Mají nádhernou kresbu, barvu a dostatečnou tvrdost. K sehnání jsou ve variantě Natural a Rustikal.

Korkové podlahy Wicanders

Nenechte si ujít ani korkové plovoucí podlahy Wicanders Hs praktickým zámkovým spojem. Tvoří je korková podložka, nosná HDF deska a nášlapná vrstva z korku. Při chůzi příjemně hřejí do nohou a jsou měkké na došlap. Ve stálé nabídce najdete kolekce Originals, Personality, Identity a Speciality. Plovoucí podlahy vás zaujmou citlivě vybranými dekory, nejvyšší kvalitou zpracování a odolným keramickým lakem WRT.

Plovoucí podlahy z brněnské pobočky  Supellex – Svět podlah jsou správnou volbou. Školení pracovníci vám poradí, jaká podlaha se hodí do vaší domácnosti, abyste byli maximálně spokojeni!

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář